Služby

Odtah vozidel

Odtah vozidel

Nabízíme nejen odtahové, ale i asistenční služby v případě nehod, poruch či jiných mimořádných situací, kdy automobil není díky svému technickému stavu schopen provozu po pozemních komunikacích. Díky širokému a modernímu vozovému parku jsme připraveni Vám pomoc nejen v nouzi. Naše odtahová služba Vám garantuje nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb, bezpečí, rychlost a spolehlivost přepravy.

Zjistit více
Finanční a pojistné služby

Finanční a pojistné služby

Chcete nový vůz? Nezdržujte se čekáním na úvěr. Nabízíme Vám celou řadu možností financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". V současné době existuje celá řada způsobů financování nového vozu. Samozřejmostí je pro nás i zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, dále havarijní pojištění a jiná doplňková pojištění. Myslete na rizika včas. Jsme tu pro Vás.

Půjčovna vozidel

Půjčovna vozidel

Máte vůz dlouhodobě v servisu? Čekáte na dodání nového auta? Chystáte se na dovolenou nebo na akci a potřebujete velké auto? Využijte naši autopůjčovnu, kde si můžete vybrat z několika atraktivních vozů různých značek. Veškerou administrativu zvládneme prostřednictvím elektronické pošty a pak už jen jezdíte, jak dlouho potřebujete. Volejte 770 133 111 nebo pište na bazar@autouh.cz 

Vybrat vůz
Mechanické, karosářské a lakýrnické služby

Mechanické, karosářské a lakýrnické služby

Každý automobil má své potřeby, je třeba měnit provozní kapaliny, dodržovat prohlídky předepsané výrobcem a sledovat technický stav. Na našich pobočkách Vám poskytneme prvotřídní služby tak, aby Váš vůz byl v co nejlepší kondici. Využíváme moderní technologie a uplatňujeme takové pracovní postupy, které umožňují realizaci v odpovídající kvalitě a čase.

Vybrat pobočku
Úpravy a přestavby vozidel

Úpravy a přestavby vozidel

Skupina AUTO UH má na svých provozovnách zkušené profesionály, kteří Vám pomůžou jak v oblasti přestavby, vestavby nebo nástavby, ale rovněž při výběru vhodného typu užitkového vozu. Vy, jako zákazník, nám jen sdělte, jakou úpravu vozidla ke své činnosti, podnikání nebo povolání potřebujete, k níž bude vůz určen. Spolupracujeme v této oblasti s renovovanými a zkušenými partnery. Pojďte se o tom přesvědčit.

Vybrat pobočku
STK a měření emisí

STK a měření emisí

V rámci skupiny AUTO UH se dokážeme komplexně postarat o Váš vůz. Ať už potřebujete servisní služby, přípravu na STK tak realizaci samotné technické kontroly spojené s měřením emisí. U STK ARAVER máte navíc po dobu kontroly možnost využít náhradní vozidlo, tak abyste nemuseli zbytečně u nás čekat, ale čas využili pro své pracovní nebo osobní záležitosti.

Chci STK
Služby spojené se správou vozového parku

Služby spojené se správou vozového parku

Fleetový program je k dispozici všem podnikatelským subjektům, živnostníkům, velkoodběratelům, ale i státní správě. Naši zkušení pracovníci Vám zpracují individuální nabídku na prodej i servis ušitou přímo na míru vašim potřebám. Rozumíme podnikání, takže víme, že čas jsou peníze. Postaráme se tak kompletně o váš vozový park, a to už od počtu 2 vozů. 

Prodej ojetých vozů Das WeltAuto a ŠKODA Plus

Prodej ojetých vozů Das WeltAuto a ŠKODA Plus

Nabízíme Vám velmi bohatou nabídku ročních, zánovních nebo ojetých vozů. U nás tak získáte téměř nový vůz, a ještě ušetříte peníze. Původ vozidel, jejich technický stav i kvalitu Vám garantujeme a Vy si tak můžete dopřát po další roky bezpečné užívání vozu. Našim klientům nabízíme i další služby jako je výkup vozů na protiúčet nebo komisní prodej. 

Chci ojetý vůz
Mycí služby

Mycí služby

V areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti na Vás čeká moderní automatická mycí linka, díky které dostane Váš vůz vždy prvotřídní lesk. K tomuto standardnímu mycímu procesu rovněž nabízíme i další mycí služby jako je čištění interiéru, renovace laku a další doprovodné procedury, díky kterým bude Váš vůz v dokonalé čistotě a plný lesku. Mycí linku najdete na adrese Za Olšávkou 340, Uherské Hradiště a otevřena je denně 9,00 - 18,00 hod.

Zobrazit nabídku
Autorizovaný prodej osobních vozů

Autorizovaný prodej osobních vozů

Téměř 30 let zkušeností a pozice na trhu nám umožňuje nabízet prostřednictvím našich jednotlivých poboček široký výběr skladových vozů za velmi výhodné ceny. Nabízíme vám výběr až z 8 automobilových značek (ŠKODA, Volkswagen, Ford, Fiat, Hyundai, Jeep, Seat nebo Cupra). Mezi skladovými vozy najdete celou řadu předváděcích, zánovních a ročních vozů, díky kterým získáte téměř nový vůz za cenu ojetého.

Chci nový vůz
Autorizovaný prodej užitkových vozů

Autorizovaný prodej užitkových vozů

Máme pro Vás širokou nabídku užitkových vozidel. Prostřednictvím našich poboček můžete vybírat ze značek Volkswagen, Ford, Fiat nebo Mercedes-Benz. V segmentu užitkových vozů jsme Vám rovněž partnery pro komplexní služby v oblasti vestavby nebo přestavby, kde spolupracujeme s renovovanými a certifikovanými společnostmi, které patří mezi absolutní špičku.

Chci užitkový vůz
Autorizované servisní služby

Autorizované servisní služby

V rámci skupiny AUTO UH jsou naše pobočky autorizovanými servisními partnery pro značky: ŠKODA, Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, Seat, Cupra, Hyundai, Ford, Fiat, Fiat Professional, Mercedes-Benz, Jeep a Audi. Na našich pobočkách se vždy profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Váš vůz. Stejně odborný přístup se Vám ale dostane i na našich neautorizovaných servisních provozovnách. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události.

Vybrat servisního partnera
Hotelové služby

Hotelové služby

V areálu skupiny AUTO UH na Vás čeká moderně vybavený a cenově velmi dostupný Hotel Fabrika. Může být Vaším útočištěm nejen v době, kdy cestujete do Uherského Hradiště nebo regionu Slovácka na služební cestu, ale i v případě, že zde chcete trávit rodinnou dovolenou. V rámci hotelových služeb Vám je k dispozici autopůjčovna, mycí centrum či možnost servisních služeb na vybrané provozovně. 

Chci vědět více
Stanice CNG a LPG

Stanice CNG a LPG

Je vaše vozidlo poháněno na CNG nebo LPG? Pak využijte v areálu skupiny AUTO UH v Uherském Hradišti naši čerpací stanici. Máte flotilu vozů na LPG nebo CNG (osobní vozy, BUS, nákladní vozy)? Přijeďte k nám a můžete se stát naším smluvním odběratelem a díky tomu získáte velmi atraktivní slevové podmínky. Provoz stanice je NONSTOP (7,00 - 19,00 s obsluhou). Platby lze provádět hotově, kartou nebo CNG kartou. Najdete nás Za Olšávkou 380, Uherské Hradiště.

Zjistit více

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!