Značky

Služby

logo

logo

Výjimečná nabídka financování pro všechny modely Volkswagen

Volkswagen připravil ve spolupráci s Volkswagen Financial Services zásadní novinky financování pro soukromé zákazníky. Volkswagen nabízí financování vozu bez žádného „ale“. U nového modelu Tiguan ušetříte až 220 tisíc korun.

Výjimečná nabídka financování pro všechny modely Volkswagen
 
"Novinkou u značkového úvěru od Volkswagen Financial Services je varianta s nulovým úrokem bez jakýchkoliv dalších podmínek, říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen. "Úvěr je ideální pro zákazníky, kteří mají k dispozici celou částku na pořízení vozu, ale chtějí využít současné stále ještě zajímavé úroky např. na termínovaných vkladech. V tom případě si vezmou náš značkový úvěr na dva roky s akontací 60 % a poslední nerovnoměrnou splátkou např. 10 %. Zbývající peníze mohou uložit do banky a nechat je vydělávat. V měsíčních splátkách 12 833 Kč je přitom zahrnut servis na 5 let / 60 000 km, havarijní pojištění včetně pojištění skel, povinné ručení, a navíc lze nově úvěr zkombinovat se všemi dalšími benefity."

Při využití všech benefitů např. pro nový Tiguan může s tímto balíčkem celková výhoda dosáhnout až 220 000 Kč! Zákazník získá vůz ve výbavě Peoplex) v hodnotě 103 500 Kč, zvýhodnění za vůz na protiúčet 40 000 Kč, balíček příslušenství v hodnotě 7 800 Kč, úrok od 0 % se servisem na 5 let/60 000 km v hodnotě 31 900 Kč zdarma, prodlouženou záruku na 5 let / 100 000 km, slevu 1 500 Kč na zajištění STK díky MyCard a při započtení podnikatelského bonusu ještě slevu 4 % z ceny vozu.

Také pro zákazníky, kteří si přejí vůz Volkswagen financovat delší dobu, nabízí Volkswagen Financial Services velmi atraktivní novinku - úvěr s akčním úrokem jen 2,9 %! V tomto případě činí např. při akontaci 50 %, délce úvěru 

4 roky a poslední nerovnoměrné splátce 10 % měsíční splátka na nový Tiguan People jen 9 753 Kč. Stejně jako v předchozím případě produkt obsahuje servis na 5 let / 60 000 km (co nastane dříve), havarijní pojištění včetně pojištění skel, povinné ručení a lze jej zkombinovat se zvýhodněním za protiúčet a dalšími benefity. xx)

Podobně výhodné nabídky připravil Volkswagen pro všechny modely svého širokého portofolia, počínaje modelem Polo se zvýhodněním až 109 000 Kč, přes modely ID., kde například u modelu ID.5 činí zvýhodnění včetně dotace až 502 000 Kč a konče novým Touaregem se zvýhodněním až 143 000 Kč. 

x) Výbava People v hodnotě 103 500 Kč zdarma obsahuje nejžádanější prvky výbavy:

  • Metalické lakování
  • 17" kola z lehké slitiny Venezia
  • LED světlomety Plus
  • Paket Easy Open & Park Assist Plus
  • Paket Design (stříbrné střešní nosiče, zatmavená zadní okna, vrstvená bezpečnostní skla)

 xx) Akční nabídky

Podnikatelský bonus - 4 % z ceny vozu

Zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu Tiguan platí pro fyzické či právnické osoby, kdy je vůz pořízen za účelem podnikání.

Protiúčet až 40 000 Kč 

Vykoupení starého vůz jakékoliv značky za výhodnou cenu. Zákazník navíc dostane dodatečné cenové zvýhodnění až 40 000 Kč s podmínkou zakoupení prodloužené záruky na 4 roky / 80 000 km na vybraný nový nebo skladový vůz Tiguan.

Prodloužená záruka na 5 let / 100 000 km ke každému vozu

Při nákupu nového nebo skladového vozu Tiguan v jakékoliv výbavě získá zákazník prodlouženou tovární záruku na 5 let, nebo 100 000 najetých km (podle toho, co nastane dříve). V případě zájmu si lze dokoupit prodlouženou záruku až na 5 let / 150 000 km. Prodloužená záruka se vztahuje na základní servisní úkony předepsané výrobcem.

Zvýhodnění 10 000 Kč na libovolný Servisní balíček Tiguan 

Servisní balíček je služba, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. Na výběr je varianta Service (servisní úkony předepsané výrobcem) nebo Service Plus (nad rámec služeb Service zahrnuje např. výměnu dílů, které podléhají opotřebení, nebo opravu nahodilých poruch). Platí pro nové i skladové vozy, resp. vozy v provozu (stáří vozu do 2 let a před první předepsanou servisní prohlídkou).

Příslušenství v hodnotě 7 800 Kč za 1 Kč ke každému vozu 

Ke každému novému vozu nyní za 1 Kč zákazník získá balíček příslušenství, který obsahuje sadu gumových koberců, vložku do zavazadlového prostoru, síť do kufru, skládací box do kufru, deštník a smetáček s integrovanou škrabkou. Podmínkou platnosti této akce je využití alespoň jedné ze třech dalších nabídek - značkové financování, nebo Protiúčet, nebo Podnikatelský bonus.

Volkswagen MyCard: Nový program výhod. 

Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu VolkswagenMyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Mohou si vybrat bezplatnou verzi Service nebo si zvolí rozšířenou placenou verzi Service+, která umožňuje využívat další výhody.

Navštivte náš showroom nebo se spojte s našimi prodejci a vyberte si svůj vysněný vůz. Najdete nás:

www.eurocarzlin.cz

www.araver.cz

S pozdravem
Tým ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. a EURO CAR Zlín s.r.o.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.