Značky

Služby

logo

logo

O skupině AUTO UH

V AUTO UH zastupujeme 13 světových značek automobilů. Řadíme se tak mezi největší prodejce na tuzemském trhu. Nejen, že si u nás máte z čeho vybírat, ale také svým klientům zajišťujeme autorizovaný servis od A až do Z, kdy za vás vyřídíme například STK a měření emisí.

V naší nabídce naleznete také užitkové vozy, a budeme Vám nápomocni s realizací úpravy a přestavby vozidla dle Vašich požadavků. Dále se zabýváme servisní a opravárenskou činností a dalšími službami, jako je finanční a pojistné poradenství, odtah vozidel, půjčování vozidel, výkup vozů nebo správa vozových parků.

Můžete se za námi zastavit také v případě, kdy si přejete kompletní očistu vašeho vozu. O to se postará naše moderní mycí centrum, Za Olšávkou 340, v Uherském Hradišti.

Svou obchodní činnost provozuje ve 5 městech:

  • Uherské Hradiště
  • Staré Město
  • Zlín
  • Jihlava
  • Brno

13
značek

5
měst

1067
vozů skladem

12
poboček

NAŠE VIZE

Skupina AUTO UH vznikla s jasnou vizí a cílem – pomáhat lidem s nákupem kvalitních nových i ojetých vozů, a vyvarovat se tak častokrát skrytým nástrahám, jako je stočený tachometr nebo bouraný vůz. Takové jednání je dle nás neetické a nemorální. Druhým, pro nás zásadním bodem, bylo poskytovat zákazníkům kompletní servis.

Jsme hluboce potěšeni, že se nám podařilo splnit náš cíl, a i nadále se neustále rozrůstáme a doplňujeme o další a další služby, které slouží ke spokojenosti našich zákazníků, jako je například prodejna náhradních dílů a příslušenství pro všechny značky vozidel pod naší domovskou základnou Za Olšávkou 365, v Uherském Hradišti.

Třetí blok

PROČ AUTO UH?

V AUTO UH naše služby nekončí prodejem vozu, o své zákazníky se staráme po celá léta. Kromě toho nabízíme také prodej ojetých a zánovních vozů z programů ŠKODA Plus a Das WeltAuto. U nás nemusíte nikam spěchat. Rádi Vás ubytujeme v našem krásném hotelu Fabrika, a i o ty největší gurmány se postará stejnojmenná restaurace.

Přijďte se za námi podívat do našeho luxusního showroomu, který je jediný na Uherskohradišťsku, kde Vám rádi u dobré kávy představíme, jak může vypadat kvalitní celoživotní servis bez starostí.
Na Vaši návštěvu se těšíme na adrese Za Olšávkou 365, Uherské Hradiště.

Čtvrtý blok

Poznejte naše partnery

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.