Značky

Služby

logo

logo

O skupině AUTO UH

V AUTO UH zastupujeme 15 světových značek automobilů. Řadíme se tak mezi největší prodejce na tuzemském trhu. Nejen, že si u nás máte z čeho vybírat, ale také svým klientům zajišťujeme autorizovaný servis od A až do Z, kdy za vás vyřídíme například STK a měření emisí.

V naší nabídce naleznete také užitkové vozy, a budeme Vám nápomocni s realizací úpravy a přestavby vozidla dle Vašich požadavků. Dále se zabýváme servisní a opravárenskou činností a dalšími službami, jako je finanční a pojistné poradenství, odtah vozidel, půjčování vozidel, výkup vozů nebo správa vozových parků.

Můžete se za námi zastavit také v případě, kdy si přejete kompletní očistu vašeho vozu. O to se postará naše moderní mycí centrum, Za Olšávkou 340, v Uherském Hradišti.

Svou obchodní činnost provozuje v 6 městech:

  • Uherské Hradiště
  • Staré Město
  • Zlín
  • Jihlava
  • Brno
  • Hodonín

13
značek

5
měst

1057
vozů skladem

12
poboček

NAŠE VIZE

Skupina AUTO UH vznikla s jasnou vizí a cílem – pomáhat lidem s nákupem kvalitních nových i ojetých vozů, a vyvarovat se tak častokrát skrytým nástrahám, jako je stočený tachometr nebo bouraný vůz. Takové jednání je dle nás neetické a nemorální. Druhým, pro nás zásadním bodem, bylo poskytovat zákazníkům kompletní servis.

Jsme hluboce potěšeni, že se nám podařilo splnit náš cíl, a i nadále se neustále rozrůstáme a doplňujeme o další a další služby, které slouží ke spokojenosti našich zákazníků, jako je například prodejna náhradních dílů a příslušenství pro všechny značky vozidel pod naší domovskou základnou Za Olšávkou 365, v Uherském Hradišti.

Třetí blok

PROČ AUTO UH?

V AUTO UH naše služby nekončí prodejem vozu, o své zákazníky se staráme po celá léta. Kromě toho nabízíme také prodej ojetých a zánovních vozů z programů ŠKODA Plus a Das WeltAuto. U nás nemusíte nikam spěchat. Rádi Vás ubytujeme v našem krásném hotelu Fabrika, a i o ty největší gurmány se postará stejnojmenná restaurace.

Přijďte se za námi podívat do našeho luxusního showroomu, který je jediný na Uherskohradišťsku, kde Vám rádi u dobré kávy představíme, jak může vypadat kvalitní celoživotní servis bez starostí.
Na Vaši návštěvu se těšíme na adrese Za Olšávkou 340, Uherské Hradiště.

AUTO UH s.r.o., IČO: 292 82 071 

Čtvrtý blok

Poznejte naše partnery

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.