O společnosti AutoUH

AUTO UH je značka, která pod svými křídly sdružuje zavedené a tradiční společnosti ( ARAVER CZ s.r.o., EURO CAR Zlín s.r.o., HYUNDAI UH s.r.o., AUTOSPOL Uherské Hradiště s.r.o., AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ spol. s r.o., Auto Jihlava s.r.o. ), které se zabývají obchodem s automobily a službami, které s touto činností souvisí již více jak 20 let. Skupina AUTO UH působí hned ve 3 městech ČR a to v Uherském Hradišti, Zlíně a Jihlavě. Patří mezi největší skupiny zabývající se maloobchodním prodejem a servisem vozidel těchto značek: Škoda, Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, Seat, Cupra, Fiat, Fiat Professional, Hyundai, Ford, Jeep a Mercedes Benz.

Společnost AutoUH

Hlavním cílem a strategií skupiny AUTO UH je poskytovat profesionální a komplexní prodejní a servisní služby, které skrze naše proškolené a odborně vzdělané pracovníky naši zákazníci získají. Jednotlivé společnosti ze skupiny jsou tak garantem profesionality a partnery pro Vaše potřeby, které Vám vyřešíme v čase a odpovídající cenové hladině. 

V areálu skupiny AUTO UH, který se nachází v Uherském Hradišti, Za Olšákvou 360 (u Penny marketu) najdete nejširší nabídku motoristických služeb, které skupina nabízí. V rozsáhlých prostorech si můžete vybrat nejen nové vozy značek Fiat, Fiat Professional, Jeep a Ford, ale i prověřené ojeté vozy z nabídky Das WeltAuto. Zároveň můžete využít i dalších doprovodných služeb jako mycí centrum s moderní plně automatickou myčkou včetně mytí interiérů, moderní lakovnu a karosárnu. Pohonné hmoty doplníte na plničce CNG a LPG, kterou rovněž naleznete v našem areálu. V případě, že potřebujete ubytování, tak je Vám k dispozici i moderní Hotel Fabrika včetně restaurace. 

Naše společnosti jsou na trhu i více než 25 let a za tu dobu získali v oblasti prodeje a servisu vozů bohaté zkušenosti, které jako komplexní multibrandová skupina dokážeme přenést i do firemního fleetového segmentu, ať už se jedná o malou, střední nebo velkou obchodní společnost. Víme velmi dobře, co je pro firemní skupinu zákazníků důležité: mobilita, efektivita a zachování hodnoty vozidel flotily. Z těchto důvodu kromě standardních servisních služeb nabízíme také celou řadu exkluzivních služeb šitých na míru (financování, pojištění, servisní práce aj.) Vaší společnosti, které Vám zprostředkujeme.

5 dobrých důvodů proč spolupracovat s AUTO UH

Check

Náskok na silnici, úspěch před konkurencí

Check

Více značek, ale jeden partner

Check

Vysoká míra individuality napříč cílovými skupinami

Check

Mobilita a profesionální služby

Check

Kvalitní partner na Vaší straně

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!