Kariéra

Prodejce nových vozů Volkswagen

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Do našeho nově vznikajícího prodejního týmu přijmeme uchazeče na pozici Prodejce nových vozů:

Co Vás čeká?
- každodenní práce se zákazníky
- prezentace a prodej nových vozů Volkswagen
- technické poradenství klientům
- příprava prezentací a podávání informací klientům o voze, výbavě, příslušenství, fungování
  asistenčních systémů
- předváděcí jízdy s klienty
- předávání nových vozů klientům

Co požadujeme?
- min. středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- praxe v oboru nutná
- zákaznicky orientovanou osobnost
- motivaci posunout svoje znalosti a limity
- ochotu se učit a neustále na sobě pracovat
- komunikativnost a příjemné vystupování
- flexibilitu
- spolehlivost a loajalitu
- ochotu pracovat nad rámec svých povinností

Co nabízíme?
- práci na plný úvazek ve stabilní a prosperující společnosti
- motivující platové ohodnocení
- služební vůz po úspěšném zapracování
- příspěvek na stravování
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- pravidelná školení a zvyšování kvalifikace v oboru
- atraktivní a zajímavá práce pro automobilové nadšence
- příjemné a moderní prostředí
- nástup možný ihned

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 31. 3. 2020
e-mailem na paní Jitku Šenkyříkovou – jitka.senkyrikova@eurocarzlin.cz

Pracovník myčky

Do našeho EURO CAR Zlín týmu přijmeme kolegu, který nám pomůže, aby každý náš zákazník odjížděl po servisních pracech maximálně spokojen a s čistým vozem.

Vaši pracovní náplní bude ruční mytí vozů (ruční tlaková myčka WAP), mytí motoru, kompletní suché a mokré čištění interiéru, obsluha čističky odpadních vod a manipulace s vozy zákazníků.

- základní vzdělání
- plný úvazek
- řidičský průkaz skupiny B
- odolnost vůči stresu
- vysoké pracovní nasazení
- pečlivost
- trestní bezúhonnost

- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
- startovací pozice do servisního týmu

Strukturovaný životopis s aktuální fotografií zasílejte e-mailem na servis@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!