Značky

Služby

logo

logo

Speciální edice Limited snížila ceny všech modelů značky Volkswagen

Volkswagen zařazuje do své jarní akční nabídky speciální edici Limited, která je za mimořádně výhodných podmínek dostupná pro všechny modely Volkswagen včetně plně elektrických modelů rodiny ID. Modely z edice Limited sdílejí vstupní výbavu za mimořádné ceny. Nabídku otvírá akční model Polo Limited s cenami již od 389 900 Kč, na opačném konci cenového spektra stojí prémiové SUV Touareg, které lze pořídit již za 1 499 900 Kč. Volkswagen ID.3 Limited snižuje cenový práh pro vstup do světa elektromobility na 929 900 Kč, přičemž firemní klientela může navíc čerpat nově zavedenou dotaci a využít další zvýhodnění v rámci financování s 0% úrokem od společnosti Volkswagen Financial Services, která pomůže s vyřízením dotace zcela zdarma. 

Speciální edice Limited snížila ceny všech modelů značky Volkswagen

Až do konce června nebo do vyprodání zásob si mohou zákazníci objednat v atraktivní edici Limited tyto modely Volkswagen: Polo, Taigo, nový T-Cross, nový Golf a Golf Variant, T-Roc, Touran, nový Tiguan, Allspace, nový Passat, Touran, Arteon, Touareg a z čistě elektrických modelů nové ID.3, SUV ID.4 a ID.5 nebo novinky ID.7 a ID.7 Tourer. Například kompaktní Polo, jehož standardní ceny začínají od 449 900 Kč, lze ve speciální edici Limited pořídit již za pouhých 389 900 Kč. Loni na podzim představená modernizovaná verze oblíbeného městského SUV T-Cross Limited vyjde na 449 900 Kč. U dvojice zcela nových generací modelů Tiguan a Passat dosahuje cenové zvýhodnění oproti standardní základní verzi 100 000 Kč. Nový Tiguan Limited tak stojí v nejdostupnější verzi 799 900 Kč, cena modelu Passat Limited byla stanovena na 899 900 Kč.

Ještě výhodnější může být nákup jakéhokoli elektromobilu z rodiny ID. Modernizovaný hatchback ID.3 z edice Limited poskytne bezemisní, tichou a bezpečnou mobilitu již za 929 900 Kč. Za velmi výhodné ceny lze v rámci akční nabídky Limited pořídit také plně elektrické modely ID.4, ID.5 a ID.7. Firemní klientela, podnikatelé a živnostníci mohou navíc na pořízení modelů ID. čerpat nedávno zavedenou dotaci na podporu elektromobility. Vyřízení dotace na klíč zajistí společnost Volkswagen Financial Services.

Všechny modely Volkswagen si zákazníci díky Volkswagen Financial Services mohou pořídit s výhodným financováním s 0% úrokem, pravidelným servisem a údržbou vozu po dobu pěti let zdarma a finančním bonusem ve výši 10 000 Kč.

Úrok od 0 % a servis na 5 let zdarma na všechny modely

  • Na všechny modely nabízíme značkový úvěr s úrokem již od 0 % p.a.
  • Součástí úvěru je servis na 5 let / 150 000 km (pro modely ID.) nebo servis na 5 let / 60 000 km (pro ostatní modely).
  • Úvěr obsahuje havarijní pojištění včetně pojištění skel a povinné ručení.
  • Pro akční modely Limited lze využít značkové financování (úvěr nebo operativní leasing), které zajišťuje Volkswagen Financial Services. Díky tomuto financování získáte slevu 10 000 Kč z ceníkové ceny vozu.
  • Nabídka Limited není kombinovatelná s jinými akčními nabídkami nebo zvýhodněními kromě značkového financování.

Akční nabídka Limited platí do konce června nebo do vyprodání zásob.

Navštivte náš showroom nebo se spojte s našimi prodejci a vyberte si svůj vysněný vůz. Najdete nás:

www.eurocarzlin.cz

www.araver.cz

S pozdravem ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. a EURO CAR Zlín s.r.o.

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.