Speciální edice CUPRA ATECA SE

Speciální edice CUPRA ATECA SE

Buďte jedním z deseti v Čeké republice, který získá tento speciální unikát nové značky CUPRA. Jedinečnost přímo z tohoto SUV vyzařuje. CUPRA Ateca Special Edition je vylepšená zevnitř i zvenku. Byla vytvořena pro nadšence automobilů, kteří si potrpí na designu a obdivují ručně zpracovávané detaily. Pouze omezený počet tohoto speciálního vydání bude k dispozici na objednávky do konce roku 2019. Opravdu raritní kousek.

Představte si lak karoserie v barvě Graphene šedá. K tomu jemné měděné detaily. Představte si úplně nová precizní 20" hliníková kola v měděném provedení a k tomu 18" brzdy Brembo, které zajistí lepší chlazení a přesnější brzdění. Představte si, že přidáme ještě výfukový systém Akrapovič, který tlumočí dokonale sportovní zvuk motoru. Dále aerodynamický spojler z karbonových vláken v designu mědi určený pro silnější přilnavost. Uvnitř sedadla z materiálu Alcantara v odstínu Petrol Blue doplňují leskle černou přístrojovou desku s měděnými detaily. A na zádi, s měděným logem CUPRA, nezaměnitelná značka speciální edice CUPRA.

Toto jsou prvky, které definují raritní výrobek od CUPRA. Už není třeba nic dodávat, protože takto dokonale sladěné spojení designu a výkonu jinde nenajdete. CUPRA Ateca Special Edition. Jedinečný výrobek, kterému se jen tak něco nevyrovná.

Přijďte si závazně objednat tento unikátní a raritní kousek ke svému CUPRA Specialist u ARAVER CZ. Před samotnou objednávkou Vám nabízíme možnost testovací jízdy ve standardním modelu CUPRA ATECA, kterou inženýři CUPRA vybrousili k dokonalosti a světlo světa tak mohla spatřit speciální edice tohoto modelu. Neváhejte a zastavte se u nás. Těší se na Vás prodejní tým CUPRA.

Jan Žufánek
CUPRA Specialist ARAVER CZ
+420 572 556 302 / +420 724 637 713
zufanek.jan@araver.cz 

 

Lexus LC 500 přijíždí

Lexus LC 500 přijíždí více...

Lexus ,

TOYOTA MIRAI bezemisní vůz

Vodíková TOYOTA MIRAI více...

Toyota ,

Nová Škoda Fabie u nás

Nová Škoda Fabie u nás více...

AutoUH ,

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!