Značky

Služby

logo

logo

ŠKODA Fabia R5 a AUTO UH v akci

ŠKODA Fabia R5 a AUTO UH v akci

Mnozí z vás jistě víte, že značka ŠKODA AUTO neodmyslitelně patří k oblasti motosportu. V této tradici pokračuje také nová generace jezdců. Dne 27.7.2022 jsme tak byli svědky toho, kdy za volant vozu ŠKODA Fabia R5 usedla teprve 12letá jezdkyně Klára Tlusťáková. Že vám je toto jméno povědomé? Není divu! Jedná se o dceru někdejšího vícemistra Evropy v rally, Antonína Tlusťáka, která jde ve šlépějích svého otce a na okruhu s přehledem poráží i kluky.

 

Jezdkyně tělem i duší

Jak vidíte, na věku nezáleží. Lásku k motorsportu musí mít člověk zkrátka v sobě a Kláře doslova koluje v žilách. Úspěchy tak na sebe nenechaly dlouho čekat. V loňském roce vybojovala v barvách stáje Feber Racing s.r.o. skvělé 1. místo v seriálu Autoklub MČR v kartingu 2021, v kategorii Mini 60. Další 1. místo získala Klárka na Mistrovství Slovenska v kategorii Mini 60.

Historické momenty

Ve středu 27.7.2022 si Klára vůbec poprvé vyzkoušela, jaké to je usednout za volant závodního vozu. Spolujezdec a navigátor pak nebyl nikdo jiný, nežli její otec Antonín Tlusťák. Jízdy se konaly na okruhu STEEL RING Třinec a nechyběli zde také novináři a televize. Konec konců, kdy jen tak uvidíte řídit Fabii R5 12letou slečnu? Jedná se tak nejspíš o historický okamžik, kdy se Klára opět posunula o stupínek výš v oblasti motosportu, a my se můžeme jen těšit na to, co přinese zářně nastartovaná kariéra této mladé jezdkyně.

Za Skupinu AUTO UH jsme samozřejmě byli u toho. S napětím jsme sledovali start, kdy motor Fabie R5 začal burácet na celý okruh. Nikdo ze zúčastněných ani nedýchal, když Klára bravurně zvládala každou zatáčku a s neuvěřitelnou rychlostí několikrát po sobě zajela celý okruh bez jediné překážky. Zúčastnění se nechali slyšet, že vidět drobnou dvanáctiletou slečnu řídit takový vůz způsobovalo husí kůži po těle, což za nás z AUTO UH můžeme jen potvrdit. Sledovat jízdy na vlastní oči byl opravdu skvělý zážitek. 

Motosport a AUTO UH

Jsme vděční, že můžeme podporovat tuto talentovanou jezdkyni a vůbec, podílet se na tvorbě budoucnosti v oblasti motosportu a kartingu. Jsou to právě dětské talenty, které utváří nové zítřky a udávají směr ve všem, co bude. V rámci naší Skupiny AUTO UH provozujeme dealerství ARAVER CZ, které sídlí ve Starém Městě u Uherského Hradiště, kde naleznete pobočku ŠKODA. Kromě toho je zde servis ŠKODA, který provozujeme také ve Vlčnově nebo v našem dalším dealerství EURO CAR Zlín. Proto pro nás podpora Kláry Tlusťákové byla jasnou volbou.

Na těchto jízdách byly k vidění staticky vystavené vozy z AUTO UH. Jistě, že nesměla chybět značka ŠKODA, kdy jsme za dealerství ARAVER CZ vybrali vůz ŠKODA Superb. Další vůz k vidění byl MERCEDES-BENZ TŘÍDY C AMG C 63 S z autorizovaného servisu Mercedes-Benz AUTO JIHLAVA s.r.o., jež je taktéž členem Skupiny AUTO UH. Tyto dva krasavce doprovázely také naše krásné hostesky.

Kláře, ale také všem mladým a talentovaným jezdcům kartingu a motosportu přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Skupina AUTO UH

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.