HYUNDAI ve Zlíně

HYUNDAI ve Zlíně

Skupina AUTO UH v rámci svého progresivního rozvoje posiluje svou pozici v oblasti autorizovaného prodeje a servisu vozů oblíbené značky HYUNDAI. Od 1. 6. 2021 otevíráme v pořádí 3 pobočku v České republice. Po Jihlavě, Starém Městě u Uherského Hradiště je krajské město Zlín dalším místem, kde naši stávající, ale hlavně noví zákazníci ze Zlínska, mohou značku HYUNDAI najít. Nový výstavní showroom se nachází na Tř. Tomáše Bati 415 v lokalitě Zlín - Louky.

Značka vozů HYUNDAI se tak po letech opět vrací do Zlína a my věříme, že zákazníci uvítají nejen autorizovaný prodej, ale i autorizovaný servis. K dispozici bude zkušený tým pracovníků, kteří se o Vás postarají a poskytnou Vám maximální péči. Na stejné adrese zároveň k uvedenému datu budeme otevírat i modernizovanou pobočku Auto Viki, která je na Zlínsku tradiční společností, která nabízí autorizovaný prodej a servis vozů legendární značky Ford. Obě značky nově nabídnou atraktivní a moderní prostředí, ve kterém se při výběru nového vozu budete cítit velmi komfortně. 

Buďte připraveni a poznačte si datum 1.6. 2021 do svých kalendářů. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

HYUNDAI UH s.r.o. - pobočka Zlín
autorizovaný prodej a servis vozů HYUNDAI
Tr. T. Bati 415, 763 02 Zlín - Louky

Auto Viki a.s.
autorizovaný prodej a servis vozů Ford
Tr. T. Bati 415, 763 02 Zlín - Louky

Nový Lexus NX 350H v Brně

Na salonu Lexus v Brně, na Maříkově ulici je konečně k vidění NOVÝ Lexus NX 350h, který k nám na pobočku dorazil jako první v České republice. více...

Lexus ,

Skupina Auto UH otevřela Toyotu
v Uherské Hradišti

Skupina AUTO UH rozšířila nabídku o další značky. více...

Toyota ,

Nový Multivan je tady! Krása na první pohled.

Flexibilně prostorný více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!