Značky

Služby

logo

logo

Fiat Professional představuje modernizovanou modelovou řadu 2024

Ducato, Doblò a Scudou tvoří modernizovanou modelovou řadu FIAT Professsional, kterou charakterizuje nový design, nové systémy konektivity, nová generace ADAS a nové motorizace.

Nový Fiat E-Ducato, vyvinutý společností FIAT Professional, nabízí o 30 procent vyšší dojezd.

Nové E-Doblò si plně zachovává vnitřní prostornost, velkou flexibilitu a kapacitu nabíjení.

Fiat Scudo nabízí inovované technologie a plně elektrický pohon.

Kompletní ekosystém nabíjení poskytovaný společností Free2move Charge poskytuje všem zákazníkům značky Fiat Professional personalizované a bezproblémové nabíjení a energetický management.

Fiat Professional představuje modernizovanou modelovou řadu 2024

FIAT Professional pokračuje ve své úspěšné cestě a představuje modernizovanou generaci modelů určených pro práci: Ducato, Doblò a Scudo 2024 se představují s novými elektrickými jednotkami, modernizovaným designem, novými systémy konektivity a novou generací systémů ADAS.

FIAT Professional může čerpat z více než stoletých zkušeností v oblasti lehkých užitkových vozidel. Díky vysoké účinnosti a spolehlivosti svých vozů, široké škále personalizovaných řešení a specializované síti nastavuje FIAT Professional standardy v oboru. FIAT Professional, průkopník ve vytváření ekologičtějších a efektivnějších technologií, je také lídrem v oblasti e-Mobility lehkých užitkových vozidel.

FIAT Professional nabízí podvozky pro „nástavbáře“ a specifické služby pro majitele obytných vozidel. Vedoucí postavení potvrzují četná ocenění. Ducato základ pro obytná vozidla je hvězdou svého segmentu, s výrobou již od roku 1981. V roce 2023 získala vlajková loď značky již po 15. v řadě titul „Best Motorhome Base Vehicle 2023“ od odborného časopisu Promobil a cenu „Best Camper Base“ od čtenářů magazínu Auto Zeitung.

Nová řada FIAT Professional byla představena v Itálii na zkušebním polygonu skupiny Stellantis v Baloccu, a to v rámci akce „Stellantis Commercial Vehicle Ambition Day“, která je součásti strategického plánu Stellantis. Jednalo se o ideální příležitost pro odhalení strategie a ambicí globální obchodní jednotky užitkových vozidel (Commercial Vehicles Business Unit), společně s přepracovanou produktovou řadou C-Van, D-Van a E-Van všech značek skupiny.

Nové Ducato modelového roku 2024: vítězný projekt

Ducato je globální model prodávaný ve více než 80 zemích světa a jeden z nejprodávanějších modelů v nedávné historii FIAT, s více než 3,5 miliony vyrobených vozů během více než 40 let. Díky neustálému vývoji a inovacím se model Ducato stal lídrem ve svém segmentu, 8 let po sobě byl lídrem trhu (od roku 2014 do roku 2021) a zaznamenal četné obchodní úspěchy. Jeho design a efektivní koncepce, v kombinaci se všestranností, z něj učinily jedno z nejspolehlivějších a nejoceňovanějších vozidel jak pro profesionály, tak i nástavbáře. Letos bylo Ducato opět zvoleno nejlepším základem pro obytná vozidla.

Nové Ducato je připraveno nejen potvrdit svou vedoucí pozici, ale tuto pozici nadále zlepšovat a naplňovat požadavky zákazníků. Nová elektrická verze je nabízená s novou výbavou ve smyslu bezpečnosti, pohodlí a technologií. Jedná se o skutečně vlastní elektrickou verzi, která se může pochlubit nejlepší nabídkou v dané třídě a novým designem exteriéru a interiéru.

Nový elektrický pohon, osvědčené vznětové motory

Fiat Ducato čelí výzvě v oboru užitkových vozů se zcela novou elektrickou verzí. Nabídku doplňuje modernizovaná řada vznětových motorů pro naplnění požadavků klientů ve smyslu výkonu, spolehlivosti, nižší spotřeby paliva a emisí CO2.

Jednou z hlavních inovací, které E-Ducato 2024 přináší je nová 110kWh baterie, která zajišťuje dojezdem až 420 km* v cyklu WLTP. Díky tomu je E-Ducato špičkou ve své kategorii a nabízí o 30 % vyšší dojezd než předchozí model. Nové hnací ústrojí spolu s baterií doplňuje nová jednotka schopná uvolnit výkon až 200 kW (270 k) v kombinaci s točivým momentem 410 Nm.

Nabíjecí systém je také zcela nový a nabízí dvě standardní palubní nabíječky schopné pracovat s výkonem až 11 kW AC nebo až 150 kW DC pro rychlé nabití baterie za pouhých 55 minut.

Nové E-Ducato je vybaveno mimořádně výkonnou jednotkou a třemi jízdními režimy – Eco, Normal, Power –, které zajišťují dokonalou rovnováhu mezi výkonem a dojezdem. Řidič si může pomocí různých profilů přizpůsobit zrychlení a nejvyšší rychlost. Úroveň E-coastingu, tedy rekuperace energie při plachtění neboli dojíždění, lze zvolit pomocí specifických pádel na volantu a vybrat regenerativní brzdění nebo volnoběh.

Rozsáhlou nabídku vznětových motorů zajišťuje nejnovější generace motorů MultiJet, jež splňuje předpisy Euro 6E, a jako vždy je na vrcholu z hlediska výkonu a odolnosti: 6stupňová manuální převodovka je spárovaná s výkony 120, 140, 180 k, nová 8stupňová automatická převodovka je nabízena v kombinaci s výkony 140 a 180 k. Řada Heavy-Duty s homologací Euro VI Step E je rozdělena do dvou výkonových úrovní 140 a 180 k, obě kombinované se 6stupňovou manuální převodovkou a 8stupňovou automatickou převodovkou.

Díky zavedení několika aerodynamických vylepšení zajišťuje nové Ducato snížení spotřeby paliva a emisí CO2 až o 9 % ve srovnání s předchozí generací. To vše, aniž by došlo k obětování proslulého výkonu hnacího ústrojí schopného poskytovat točivý moment až 450 Nm. Bez ohledu na zvolenou motorizaci si nové Ducato zachová ložnou kapacitu až 17 m3 a užitečné zatížení až 1 500 kg.

Vylepšené rozhraní člověk-stroj (HMI): technologie

Díky nové elektrické architektuře představuje nové E-Ducato celou řadu nových systémů ADAS. Systém Full Brake Control, rozpoznávání dopravního značení, varování před opuštěním jízdního pruhu, asistent sledování pozornosti řidiče a inteligentní rychlostní asistent jsou standardem. Nabídku doplňují adaptivní tempomat s funkcí Stop-and-Go, udržování v jízdním pruhu a asistent dopravních zácp - systémy, které udržují aktivní kontrolu nad trajektorií vozidla s ohledem na dopravní podmínky. Kombinované použití těchto posledních tří systémů ADAS umožňuje novému E-Ducato dosáhnout autonomního řízení 2. úrovně, kdy vozidlo samočinně pomáhá řidiči při zrychlování, brzdění a jízdě.

Palubní komfort

Pokud jde o interiér, skutečná „revoluce“ nového E-Ducato proběhla v kabině. Jejím cílem bylo zlepšit pohodlí na palubě a zvýšit uživatelskou přívětivost. Mezi řadu vylepšení patří mimo jiné: bezklíčový vstup a startování ve standardu elektrické verze, elektrická parkovací brzda, 10“ rádio s navigací, 100% konektivita díky novým specifickým EV-funkcím a centrální 7“ plně digitální přístrojový panel. Zadní kamera s dynamickým naváděním se stává standardním parkovacím pomocníkem u všech elektrických a dieselových verzí.

Vylepšenému designu interiéru dominuje přepracovaná palubní deska a volant, nové funkčnější a prostornější obložení dveří, do kterého lze uložit všechny druhy předmětů, a nová jednozónová automatická klimatizace. Standardní sedadla jsou u plně elektrické verze čalouněná vysoce kvalitní látkou a mají nový design pro větší pohodlí a ergonomii. Nový je elektrický posilovač řízení, který dodává přesnost a ovladatelnost za všech jízdních situací a podmínek zatížení.

Kromě těchto standardních funkcí nabídne nové E-Ducato i další doplňky, pro zpříjemnění života profesionálů na palubě. Patří mezi ně mimo jiné: bezdrátová nabíječka, duální port USB A + C pro nabíjení chytrých telefonů, vysokonapěťová zásuvka 230 V centrálně umístěná na palubní desce a snadno rozpoznatelná všemi cestujícími na předních sedadlech, vyhřívané čelní sklo s vnitřním elektrickým topným tělesem pro rychlé odmrazování. Užitečné je i digitální zpětné zrcátko a 360° parkovací senzory, jež poskytují další pomoc při řízení a parkování.

Design

Modernizace exteriéru se soustředila na přední část vozidla s cílem zlepšit aerodynamiku. Hlavní změnou jsou nové nárazníky, nové ochranné kryty a inovativní přední maska s moderním designem v barvě karoserie.

E-Ducato nyní nabízí Full LED světlomety, které zlepšují noční vidění a zároveň vozu dodávají moderní a asertivní vzhled. Osvěžení vzhledu exteriéru dále doplňují aktualizované zadní světlomety s černými akcenty a nová loga.

Nové E-Doblò a Doblò: modernizace bestselleru

Díky důmyslným a inovativním řešením je jízda ve městě méně stresující a mnohem bezpečnější. Nové Doblò je proto ideálním partnerem pro všechny profesionály. Doblò i E-Doblò si zachovávají atraktivitu a přidávají nové funkce, které odpovídají zvyklostem zákazníků a novým potřebám mobility: modernizovaný design, optimalizované potěšení z jízdy a bezpečnost, vylepšená verze BEV s dojezdem až 330 km a tepelným čerpadlem pro lepší účinnost a jízdní komfort.

Všestranné, prostorné, flexibilní a vhodné pro potřeby každého: nové Doblò nenabízí žádné kompromisy, ale přidává modernost a pohodlí.

Menší uhlíková stopa, větší účinnost

Cílem nového modelu Doblò je učinit změnu ve světě e-mobility. Dosáhnout toho chce s novou generací BEV, která nabízí účinnější elektromotor s působivým dojezdem až 330 km v kombinovaném cyklu WLTP a nulové emise CO2. Celková účinnost vozidla umožňuje řidiči dosáhnout maximální rychlosti 135 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 11,2 sekundy.

Nová verze BEV je také vybavena pádly pro volbu rekuperačního brzdění, které je k dispozici ve třech úrovních, takže zákazník si může zvolit preferovanou úroveň. Pro zvýšení výkonu jsou k dispozici tři jízdní režimy: Normal, Eco a Power.

Premiéru má u nového modelu E-Doblò také inovativní tepelné čerpadlo, které zlepšuje pohodlí cestujících a zároveň přispívá k účinnosti, a tím i dojezdu.

Díky 7,4 kW palubní nabíječce a volitelné 11 kW třífázové nabíječce umožňuje nové E-Doblò efektivní nabíjení bez ohledu na dostupnou infrastrukturu. Standardní stejnosměrné rychlonabíjení nabízí výkon až 100 kW, což umožňuje dobít na 80 % kapacity baterie za pouhých 30 minut.

Se stejnými typy karoserie a nákladovým prostorem jako u spalovací verze je E-Doblò připravené nabídnout profesionálům větší výkon.

Nové Doblò je nabízeno také s užitečnou elektrickou zásuvkou Magic Plug, která zákazníkům umožňuje disponovat správným proudem v řadě specifických situací, jakými jsou potřeba připojení nářadí, funkčnost mobilní dílny nebo použití různých systémů až do 400 V. 

Bezpečnost

Pokud jde o bezpečnost, hlavní pokrok spočívá ve vylepšení přelomového zrcátka Magic Mirror, které je nyní vybaveno novou digitální technologií. Ta obsahuje dvě kamery – jedna je umístěná pod pravým zpětným zrcátkem a druhá nad zadními dveřmi. Tyto kamery poskytují ve zpětném zrcátku tři různé pohledy, což řidiči umožňuje provádět bezpečnější manévry.

Kompletní nabídka systémů ADAS je nyní standardem jak pro Doblò, tak i E-Doblò. Přispívá k nejlepšímu možnému pohodlí a bezpečnosti. Mimo jiné zahrnuje inteligentní rychlostní asistent, asistent udržování v jízdním pruhu, sledování pozornosti řidiče a pokročilý systém nouzového brzdění. Kromě toho bude nyní v rámci volitelné výbavy k dispozici adaptivní tempomat s funkcí zastavení, což přinese ještě více bezpečnosti a pohodlí.

Design

Nové Doblò přichází s novým designem přední části a novými světlomety ve verzi ecoLED, dalšími odstíny karoserie, jako jsou modrá Volare Blu či zelená Toscana (pouze pro verzi combi), a novým logem na zádi.

Interiéry byly modernizovány prostřednictvím nového volantu s novým logem FIAT a nových vylepšených tkanin sedadel. Celý vnitřní prostor byl přizpůsoben nejspecifičtějším potřebám zákazníků a nabízí různé konfigurace sedadel a úložného prostoru. Díky tomu je poskytnuta maximální flexibilita během jízdy a přepravy. Velká pozornost byla věnovaná také akustickému komfortu snižujícímu průměrnou hlučnost.

Konektivita a infotainment

Nový FIAT Professional Doblò obsahuje i novou konektivitu a infotainment. Tyto technologie pomáhají zákazníkům efektivně čelit každodenním pracovním výzvám. Jednu z hlavních inovací reprezentuje Smartphone Station, jež řidiči umožňuje ovládat každé zařízení infotainmentu na svém chytrém telefonu pomocí tlačítek na volantu nebo hlasových příkazů. Nové Doblò nabízí také 10“ dotykové rádio v kombinaci se zadní kamerou.

Nové 10'' rádio Uconnect s barevným dotykovým displejem zlepšuje kvalitu infotainmentu a je vybaveno integrovanou navigací, která zobrazuje všechny potřebné body zájmu. Rádio je kompatibilní s funkcemi Apple CarPlay a Android Auto™ a nabízí 10“ plnobarevný digitální displej s možností přizpůsobení.

Nové Scudo: multifunkční, chytré a 100% elektrické

Nové Scudo se vyznačuje přepracovaným designem, vylepšenou účinností, nejmodernější konektivitou a inovativními jízdními asistenty. Scudo si také zachovává robustnost, všestrannost a potěšení z jízdy.

Nové Scudo je moderní a vyspělé vozidlo dostupné se 100% elektrickým pohonem a se vznětovým motorem poslední generace. Nové Scudo přichází s řadou funkcí, které z něj činí to nejlepší v dané třídě, aby tak vyhovělo různým potřebám zákazníků z řad profesionálů, kteří považují Scudo za pracovní nástroj a zdroj příjmů.

Design

Pokud jde o estetiku, Scudo přichází s novým stylem přední části a přepracovanými full-LED světlomety, navíc se zcela novou barvou karoserie šedá Titanium. Interiéry nabízí kompletně nový přístrojový panel, schránku na odkládání předmětů a držák nápojů, přepracovanou hlavici řadicí páky a volant.

Pozice řidiče nového Scuda se výrazně zlepšila ve smyslu pohodlí a praktičnosti. Palubní deska a volant těží z nového designu. Digitální přístrojový panel a velký 10“ centrální dotykový displej zajišťují, že interakce mezi řidičem a vozidlem je pohodlná a efektivní.

Úložné prostory jsou stále větší, zejména v horní části palubní desky a na středové konzole. Důmyslný design držáků nápojů na koncích palubní desky umožňuje zákazníkům umístit svůj chytrý telefon do vzpřímené polohy.

Kompaktní zvenčí, prostorný uvnitř

Při výšce pouhých 190 cm je objem nákladového prostoru nadstandardní, k čemuž se přidává i vynikající nosnost: až 6,6 m3 ložné kapacity a až 1,4 tuny užitečného zatížení. Pohodlná poloha při řízení a kompaktnost umožňují zákazníkům strávit pracovní den bez stresu, dokonce i na delších cestách: Scudo nabízí pohodlí osobního vozu. Nová řada dodávek Scudo zahrnuje různé verze, délky a řešení zatížení, aby odpovídala i těm specifickým potřebám profesionálů.

Nové Scudo se může pochlubit nejmodernějším systémem nakládání objemných materiálů, který ještě více podtrhuje jedinečnou všestrannost modelu.

S prvkem Magic Cargo budou moci profesionálové rozšířit ložnou plochu až na 3,67 m ve standardní verzi a maximálně na 4,02 m ve verzi Maxi. Přední sedadlo je navíc možné upravit a využít jako stolek pro počítač a tablet nebo jako podpěru pro oběd v maximálním pohodlí. Nové Scudo navíc přichází s několika funkčními přihrádkami, jakými jsou větší horní centrální úložný prostor, větší držáky nápojů na levé i pravé straně a větší úložný prostor na středovém panelu s prostorem pro 2 chytré telefony, z nichž jeden má indukční nabíječku (druhá nabíječka je k dispozici volitelně).

Scudo bylo vždy synonymem pohodlí a všestrannosti a profesionálové si tak mohou vybrat mezi pohodlnou lavicí s velkým a skrytým úložným prostorem nebo samostatnými sedadly, aby si mohli prostor spravovat nezávisle. Mezi řešeními, která nové Scudo nabízí, je možné vybrat sedadla předních cestujících, která nejlépe vyhovují potřebám jednotlivců.  

Elektrické bez kompromisů

Díky novému elektromotoru umožní nové E-Scudo profesionálům zažít nekompromisní úroveň výkonu. Elektrický motor o výkonu 100 kW a okamžitě dostupný točivý moment 260 Nm zajišťují optimální výkony v jakékoli zátěžové situaci a umožňují řidiči dosáhnout maximální rychlosti 130 km/h.

Pro optimalizaci dojezdu je nové Scudo vybaveno systémem rekuperačního brzdění, který lze aktivovat podle čtyř různých vzorců regenerace pomocí pádel umístěných za volantem.

Zákazníci si rovněž mohou podle svých potřeb zvolit mezi dvěma velikostmi baterie, 50 nebo 75 kWh. Baterie 50kWh poskytuje dojezd až 224 km (v kombinovaném cyklu WLTP).

Baterie s kapacitou 75 kWh udržuje stejnou rychlost a maximální točivý moment a zároveň zajišťuje pozoruhodnou hranici 350 km maximálního dojezdu v kombinovaném cyklu WLTP.

Nové Scudo nabízí také širokou škálu nejmodernějších vznětových motorů se třemi výkonovými stupni a dvěma typy převodovek: manuální nebo 8stupňovou automatickou. Elektrická verze těží z užitečného zatížení až 1,25 tuny, zatímco dieselová verze se může pochlubit užitečnou hmotností až 1,4 tuny.

Propojení Over the Air a nový infotainment: konektivita a asistence pro zvýšení efektivity

FIAT Professional Scudo je vybaven novými funkcemi konektivity a infotainmentu, které profesionálům umožní lépe čelit každodenním výzvám. Novou výbavu doplňuje úložný prostor, vhodný zejména pro jeden nebo více chytrých telefonů.

Standardní rádio je 5“ dotykové digitální, s jedním integrovaným USB portem.

Prémiový infotainment je dostupný s integrovanou navigací nebo bez ní, a je vybaven 10“ barevným dotykovým displejem, autosystémem DAB, přehrávačem MP3, čtyřmi USB vstupy a připojením WIFI. Kompatibilita s Apple CarPlay a Android Auto™ navíc zákazníkům umožňuje zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem bezpečně a bez rozptylování. Apple CarPlay také obsahuje hlasové ovládání Siri a funguje také s ovládacími prvky vozidla: knoflíky, tlačítka, touchpad nebo dotyková obrazovka. Všechny aplikace podporované systémem CarPlay byly navrženy tak, aby mohli být používané snadno, takže řidič nemusí spouštět oči z vozovky. Díky funkci Android Auto™ se všechny aplikace zobrazují na rozhraní obrazovky rádia, což umožňuje řidiči přístup k veškerému obsahu a používání Google Maps a Hudby Google Play bezpečně a snadno.

Pokud jde o asistenční systémy, novou funkci představuje Magic Mirror. Na novém digitálním zpětném zrcátku se zobrazují dva různé pohledy, takže řidič může bezpečně provést jakýkoli manévr. Obrazy přicházejí ze dvou kamer, jedné pod pravým bočním zrcátkem a jedné nad zadními dveřmi. To poskytuje výhled dozadu za jízdy a boční pohled na slepou oblast na pravé straně, což pomáhá profesionálům s každodenními manévry. Jedná se o unikátní nástroj, který řidiči poskytuje dokonalý výhled na zadní část vozidla, ale také na oblasti kolem vozidla na straně spolujezdce.

Nové Scudo je standardně vybaveno pokročilými asistenčními systémy řidiče zaměřenými na zajištění maximálního pohodlí a bezpečnosti během jízdy. Mezi tyto systémy patří inteligentní rychlostní asistent, rozpoznávání dopravního značení, asistent pozornosti řidiče, udržování v jízdním pruhu, který dokáže detekovat okraje vozovky i při vyšších rychlostech a vydávat zvukové i vizuální varování, pokud vozidlo vybočuje z jízdního pruhu. Kromě toho je Scudo vybaveno systémem nouzového brzdění s detekcí chodců a cyklistů a inteligentním rychlostním asistentem, který řidičům pomáhá dodržovat rychlostní limity.

Optimalizovaná pracovní doba a cestování s novými službami připojení

FIAT Professional, který je zákazníkům vždy nablízku jako skutečný obchodní partner, poskytuje řešení vhodná pro daný úkol, jež zlepšují každodenní práci a pomáhají zákazníkům nepřerušovat své aktivity. To je také důvod, proč budou nové modely Ducato, Doblò a Scudo 100% propojené a vybavené službami UconnectTM, které je učiní ještě efektivnějšími.

Díky funkci Send&Go mohou zákazníci předem odeslat svůj cíl do infotainmentu přímo ze svého chytrého telefonu a díky navigaci snadno tohoto cíle dosáhnout, přičemž budou informováni o zbývající kapacitě baterie.

Pomocí aplikace Fiat je možné na dálku spravovat několik funkcí, jakými jsou lokalizace polohy vozidla a zamykání a odemykání dveří. Pro větší pohodlí lze kabinu elektrických vozidel předehřívat v chladném počasí nebo ochlazovat ve velmi horkých dnech. Služby konektivity rovněž zákazníkům umožňují sdílet GPS polohu svého vozidla a kontaktovat operátora, aby v případě potřeby obdrželi pomoc nebo upozornění v reálném čase v případě pokusu o krádež.

Kromě tísňového volání jsou všechna vozidla dodávána s exkluzivním standardním balíčkem preventivní údržby. Připojením k aplikaci Fiat nebo webovému portálu FIAT Professional je možné získat informace o vozidle, což je dobrý způsob, jak předvídat údržbu.

Nabídku doplňují balíčky konektivity „fit for mission“, které dokážou uspokojit širokou škálu potřeb zákazníků, od samostatných vlastníků až po velké flotily. Pro optimalizaci pracovních a cestovních časů, jsou pro správce vozových parků k dispozici 3 úrovně služeb. První úroveň, označovaná jako Správa úkolů, umožňuje správcům vozového parku vytvořit seznam úkolů, které má řidič během dne splnit, včetně času, cíle a dalších užitečných podrobností. Jakmile jsou úkoly přiřazené, řidič obdrží upozornění a získá přístup ke kompletnímu seznamu úkolů. Kromě toho bude řidič schopen poslat svůj cíl přímo do navigace nebo posílat aktualizace o průběhu úkolů správci vozového parku.

Druhá úroveň, Správa úkolů s optimalizací trasy umožňuje navíc přeskupovat úkoly pomocí algoritmu pro zmenšení ujeté vzdálenosti. Pro vozové parky elektrických vozidel existuje i třetí úroveň, Správa úloh s optimalizací trasy pro elektromobily. Ta zahrnuje všechny funkce předchozích úrovní, ale jde ještě o krok dále. Algoritmus vyhodnotí, zda je nabití vozidla dostatečné k provedení zadaných úkolů. Pokud ne, vloží mezi různé úkoly zastávku pro nabití vozidla.

Tyto funkce balíčku „fit for mission“ lze spravovat prostřednictvím portálu Free2move.

Nabíjení a management energie

Pro podporu zákazníků Fiat Professional nabízí Free2move Charge 360° integrovaný ekosystém nabíjení, který poskytuje na míru šité a bezproblémové nabíjení elektromobilů a správu energie kdekoli a kdykoliv. Zákazníci mají přístup k různým řešením nabíjení doma, na pracovišti i na cestách, včetně hardwaru, softwaru, instalace a služeb díky doporučeným partnerům. Díky snadnému nabíjení e-ABC Promise je Free2move Charge také inteligentní, rozumí potřebám uživatelů a optimalizuje celkovou správu energie s cílem zlepšit efektivitu, spolehlivost a přístup, snížit celkové náklady na vlastnictví a maximalizovat přínosy pro životní prostředí.

* Údaje týkající se verze E-Ducato L3H2 Panel Van N2 - stejná verze, ale N1 dosahuje dojezdu 370 km. Čeká se na homologaci.

Dostupnost některých služeb nebo funkcí může být na lokálním trhu odlišná.

Kontakt:

Leoš Hanák
specialista na užitkové vozy a Fleet manager
tel.: +420 601 361 800
email: hanak@carcentrumuh.cz

zdroj obrázky: https://www.media.stellantis.com/em-en/fiat-professional

zdroj texty: https://www.media.stellantis.com/cz-cs/fiat-professional/

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.