Značky

Služby

logo

logo

Elektrický Ford Explorer ve filmu Indian Jones

Ford se vydává na své dosud největší dobrodružství – nový elektrický Explorer 1 se v rámci své nejnovější reklamní kampaně spojil s trhákem letošního léta, filmem Indiana Jones a nástroj osudu z produkce studií Disney a Lucasfilm.

Elektrický Ford Explorer ve filmu Indian Jones

V nové kampani, která odkazuje na ikonické záběry a slavnou hudbu z legendární filmové série, se elektrický crossover vydává na dobrodružnou cestu napříč kontinentem. Ve vedlejší roli se mihne i jistá velmi známá silueta.

Kampaň byla ve vybraných evropských zemích spuštěna 12. června, před uvedením filmu do evropských kin. Představuje dobrodružství Exploreru v televizní, sociální, digitální, rozhlasové i outdoorové reklamě.

V pátém a závěrečném díle série Indiana Jones se v titulní roli opět představí Harrison Ford. Dalšími hvězdami nového filmového dobrodružství jsou Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen a Antonio Banderas.

Partnerství vzniklo s cílem využít historii filmové série s Indianou Jonesem ke zvýšení povědomí o novém Fordu Explorer.

Nový Explorer navazuje na tradici několika generací a pro Evropu byl přetvořen v plně elektrický crossover střední třídy. Kombinuje německou konstrukční školu s výrazným americkým stylem a přináší design připravený na dobrodružství ve spojení s vynikající digitální uživatelskou zkušeností. Poháněn je výhradně elektřinou a jeho baterii lze nabít z 10 na 80 procent maximální kapacity za pouhých 25 minut. 2

K nejzajímavějším prvkům výbavy patří 15palcová dotyková obrazovka systému SYNC Move 3, kterou lze naklápět v rozsahu 30 stupňů a za níž se nachází tajná schránka My Private Locker – jako stvořená k ukrytí mapy pokladu před nepovolanýma očima. Sedmnáctilitrová schránka MegaConsole mezi předními sedadly pak pojme 15palcový notebook nebo vzácný artefakt.

Cestovatelská influencerka Lexie Alfordová, kterou znají miliony lidí pod přezdívkou Lexie Limitless, se ještě letos vydá v elektrickém Fordu Explorer na cestu kolem světa, aby demonstrovala jeho potenciál.

Příjem rezervací na nový Explorer je již otevřen, dodávky zákazníkům budou zahájeny v roce 2024.

Citace

„Indiana Jones je nejikoničtějším americkým cestovatelem stříbrného plátna, takže příležitost uzavřít partnerství s jeho nejnovějším dobrodružstvím s využitím našeho vlastního „cestovatele“ se dokonale hodila. Nový Explorer, který debutuje zde v Evropě a je pro Evropu také navržen, bude nejen elektrický, ale jistě bude pro zákazníky stejně elektrizujícím dobrodružstvím jako nejnovější film pro návštěvníky kin.“

Martin Sander, evropský ředitel Ford Model e

„Indiana Jones je postava, která je vzpurná, neúnavná a nekompromisní, a přesně v tomto duchu se nese i náš nový crossover s elektrickým pohonem. Chcete se cítit jako dobrodruh? Pořiďte si elektromobil s nápisem Explorer na přídi.“

Pete Zillig, marketingový ředitel Ford Europe

„Jsme opravdu nadšeni, že se náš elektrický Explorer setkává s Indianou Jonesem. Toto partnerství přináší to nejlepší z naší americké tradice a dobrodružného ducha značky.“

Jen Meyer, vedoucí oddělení Média a partnerství, Ford Europe

„Spolupráce s Fordem dává vynikající smysl na mnoha úrovních a ukazuje, jak náš prvotřídní storytelling může pracovat pro nejlepší značky v regionu EMEA. Obě značky symbolizují dobrodružného ducha a propojením dvou ikonických objevitelů, elektrického od Fordu a samotného Indiana Jonese, jsme vytvořili kampaň, která spotřebitele v celém regionu opravdu zaujme.“

Owen Dommel, ředitel Partnerství a propagace, Walt Disney Studios EMEA

Zdroj: https://www.fordmedia.cz/

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.