Značky

Služby

logo

logo

Čistě elektrický ID. Buzz byl uveden na český trh! Najdete ho také u nás v EURO CAR Zlín!

Čistě elektrický ID. Buzz byl uveden na český trh! Najdete ho také u nás v EURO CAR Zlín!

Volkswagen ID. Buzz, jenž navazuje na úspěšnou modelovou řadu Transporter a přenáší všechny její výhody do elektrické éry, byl dnešním dnem uveden na český trh. K vidění je již také na našem dealerství EURO CAR Zlín, které se pyšní tímto krásným přírůstkem do rodiny VW užitkové vozy, ale také VW osobní vozy.

Bezpečnost, nulové emise, hospodárnost a udržitelnost - to je ID. Buzz!

ID. Buzz představuje elektromobilitu v "novém kabátě", tedy prakticky orientovanou. Doposud patřilo téma elektromobila více méně osobním vozům, avšak model ID. Buzz se stal v tomto směru revolučním a zastapuje tak obě sekce, tedy osobní a užitkové vozy. Jedná se o víceúčelový vůz, jelikož jeho vnitřní prostor je variabilní a přízpůsoben tak, aby odpovídal pracovním potřebám, ale také užívání k osobním účelům, jako jsou vícečlenné cesty na dovolené.

Kromě multifunkčního využití je zde také bezpečnost. ID. Buzz obstál v náročných testech bezpečnosti Euro NCAP se ziskem nejvyššího možného hodnocení v podobě pěti hvězdiček. Patří tak mezi nejbezpečnější automobily na současném trhu. Model navíc odpovídá standardům dnešní doby - nulové lokální emise, rozsáhlá konektivita a extrémně hospodárný provoz. Základem konstrukce vozu je modulární platforma pro elektricky poháněné vozy MEB. Tato novinka na českém trhu s sebou přináší také doposud největší akumulátorovou baterií v rámci rodiny ID. Sada lithium-iontových akumulátorů disponuje využitelnou kapacitou 77 kWh (celková je 82 kWh). Vzadu uložený elektromotor poskytuje maximální výkon až 150 kW (204 k) a maximální točivý moment 310 N.m již od okamžiku rozjezdu. Výsledkem je mimořádná jízdní dynamika, která umocňuje potěšení z řízení modelu ID. Buzz.

Poselství od značky Volkswagen

"Model ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Při jeho uvedení na trh jsme se spojili s dalšími velkými ikonami - s hrdiny ságy Star Wars, kteří z něj byli od prvního pohledu nadšeni. ID. Buzz zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství. V jakékoliv galaxii."

ID. Buzz v EURO CAR Zlín

Ačkoliv teprve dnešním dnem byl tento model uveden na trh, již nyní se k nám můžete přijít podívat na tuto novinku! Tímto Vás srdečně zveme na naše dealerství EURO CAR Zlín, kde si můžete čiště elektrický ID. Buzz prohlédnout na vlastní oči nebo si domluvit testovací jízdu.

Budeme se na Vás těšit na adrese Vizovická 4097 ve Zlíně.

Prodejní tým VW Osobní vozy & VW Užitkové vozy

Rychlý kontakt:

Marcel Huňka

Prodejce užitkových vozů Volkswagen

+420 577 057 111

+420 778 365 560

marcel.hunka@eurocarzlin.cz

logo

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.