Vánoce se blíží

Vánoce se blíží

Každý rok se situace opakuje. Řada z Vás složitě přemýšlí, jakým dárkem udělat radost, jak originálně překvapit a který dárek bude ten TOP. V letošním roce k tomu můžete přistoupit poněkud jinak a ten pravý vánoční dárek si vyberete u nás. Zní Vám to divně nebo snad bláznivě? Odpověď ano, ale právě proto Vás chceme informovat, že vánoční dárek nemusíte najít jen u dvojky na trhu s elektronikou nebo u zeleného mužíka.

Jednotlivé pobočky ze skupiny AUTO UH Vám nabízí celou paletu námětů a návrhů na vánoční dárek. My Vám nyní představíme vybrané možnosti a tipy, které mohou potěšit mnohé Vaše rodinné příslušníky, kamarády, přátele, ale prostě všechny, kterým chcete udělat na Vánoce radost.

Nejoriginálnějším dárkem může být nový vůz, ale taky dárkový poukaz na servisní služby, náhradní díly, originální příslušenství jako jsou stěrače, koberečky, ochranné sluneční plachty nebo praktické dárky pro všechny, mezi které patří elektrokoloběžky, dětské autosedačky, cestovní kufry, dámské kabelky, trička, ručníky, termohrnky, čepice a mnohé další. Na výběr máte celou řadu produktů, kterými uděláte zaručeně radost, neboť se z velké části jedná o produkty, které jsou praktickými pomocníky jenž zcela určitě využijete.

Vybírat u nás můžete z originálních produktů a příslušenství značek ŠKODA, Volkswagen, Seat, Cupra, Hyundai, Ford, Mercedes-Benz, Fiat a Jeep. Buďte originální a spojte se s našimi pracovníky, kteří Vám sdělí, které produkty se mohou stát skvělým vánočním dárkem.

Připravte se na Vánoce včas s nabídkou od skupiny AUTO UH. Těšíme se na Vaše objednávky, se kterými uděláte radost. Malou inspiraci najdete viz. níže.

 

Nový Lexus NX 350H v Brně

Na salonu Lexus v Brně, na Maříkově ulici je konečně k vidění NOVÝ Lexus NX 350h, který k nám na pobočku dorazil jako první v České republice. více...

Lexus ,

Skupina Auto UH otevřela Toyotu
v Uherské Hradišti

Skupina AUTO UH rozšířila nabídku o další značky. více...

Toyota ,

Nový Multivan je tady! Krása na první pohled.

Flexibilně prostorný více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte novinky!